Bez kategorii

Najlepsze miejsca na narty w marcu

Sezon narciarski w marcu w Austrii trwa w najlepsze! W tym miesiącu warto jechać na narty last minute. Jest już po feriach, więc nie ma dużych tłoków. Sprawdź z nami gdzie jechać na narty w marcu.

Najlepsze regiony narciarskie w marcu

Poniżej przedstawiamy regiony, dla których biuro podróży przygotowało atrakcyjną ofertę. Sprawdź wyjazdy ze Ski Planet do poniższych regionów na www.austria-na-narty.pl

wyjazdy na narty w marcu ze www.austria-na-narty.pl
Źródło: www.austria-na-narty.pl


Zillertal – w marcu nie ma wielkich tłoków na stokach. Jest jeszcze dużo śniegu i spokojnie można śmigać po stokach. Wielu narciarzy poleca wyjazdy na narty do Zillertal właśnie w marcu. To właśnie w tym czasie możemy trafić na wygładzone stoki. Gdybyśmy trafili na zbyt ciepłą wiosnę, to zawsze razie czego zawsze możemy skorzystać ze stoków na lodowcu.

Gastein – w tym miejscu czeka na nas 188 km tras narciarskich, niestety tutaj co prawda nie mamy 100% gwarancji śniegu w marcu, ale jest coś lepszego niż narty. Mianowicie 17 gorących źródeł z leczniczą wodą, które zasilają regionalne baseny i ośrodki SPA.

Raurisertal – mały, klimatyczny region narciarski. Wszystko mamy na wyciągnięcie ręki. To tutaj warto rozpocząć naukę na nartach. W tym miejscu możemy skorzystać nie tylko ze stoków, ale także torów saneczkowych, kuligów, czy wieczornych wędrówek z pochodniami. Podsumowując, to mały, region gdzie nie ma tłoków i kolejek.

Bad Kleinkirchheim – ten region jest położony po południowej stronie Alp, więc tutaj zawsze jest piękna pogoda. Narciarzy przyciągają nie tylko świetnie przygotowane stoki, ale również nowoczesne baseny termalne. W sezonie czeka na nas łącznie 103 km tras narciarskich, w tym 18 km łatwych, 77 km średnich i 8 km trudnych.